Результат пошуку зображень за запитом "Марцінків"

Цьогоріч це – прибирання могил українців в Польщі, хоча це може й не сподобатись нашим західним сусідам, пишуть Версії.

На оперативній нараді заслухали доповідь директора департаменту молодіжної політики та спорту Віталія Матешка «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей м. Івано-Франківська влітку 2017 року».

Як зазначив міський голова, відпочинок франківців має бути наповнений змістом, особливо, якщо наших дітей відправляють оздоровлюватись закордон.

«Ми повинні організовувати табори, які несуть зміст. Якщо до нас діти приїжджають – прибирають могили поляків, значить, ми маємо їхати – прибирати могили українців», – відмітив мер.

Руслан Марцінків зауважив, що про таку ініціативу повідомили і віце-прем’єр-міністра, і Генконсула.

«Дивіться, що поляки роблять. Вони, коли до нас приїжджають, обов’язково роблять або презентації польської культури, або якісь акції, які показують, що вони – нація. Коли ми їдемо, в нас не завжди є така повага. Якщо ми себе не будемо поважати, то довго не зможемо потрапити до Євросоюзу», – зауважив очільник Франківська.

Як повідомив Ігор Кінаш, начальник відділу внутрішньої політики, цього річ планується організація поїздки молоді в Люблінське воєводство.

«Станом на сьогодні є усне підтвердження, що поляки готові нас прийняти. Зараз опрацьовуємо деталі», – зауважив Кінаш.

За попередньою домовленістю на таборування до Польщі в період з 20 по 29 серпня поїдуть студенти Прикарпатського національного університет і ІФТУНГ, пластуни та кілька представників ГО «Осьмомисл». Вони житимуть в одній із шкіл прикордонного села Корчмин (Томашівський повіт Люблінське воєводство).

«Цього року ми хочемо зробити табір, щоб діти відпочили. Але окрім цього вони попрацюють щодо відновлення могил українців. Я думаю, нічого не станеться, якщо вони 2 години попрацюють, щоб зберегти пам’ятку. Ми розуміємо, що полякам не дуже це подобається. Але, вибачте, ми йдемо назустріч. Для нас це надзвичайно важливо», – підсумував Руслан Марцінків.