Новий низькопідлоговий трамвай готовий почати працювати у Львові у тестовому режимі з понеділка, 1 липня. Про це 27 червня під час брифінгу на території заводу «Електронтранс» повідомив директор ЛКП «Львівелектротранс» Орест Козак.

Зокрема, Орест Козак розповів, що новий трамвай матиме здатність пробігу у 3 млн кілометрів. Це, за його словами, дуже багато, оскільки середньомісячний пробіг трамвая у Львові становить 3 тисячі кілометрів.

Технічна експлуатація від виробника новим трамваям надаватиметься впродовж трьох років, додав директор ЛКП «Львівелектротранс».

На запитання, скільки таких трамваїв буде закуплено у Львові, Орест Козак відповів, що це залежатиме від коштів у міському бюджеті. Вартість одного трамвая, за його словами, 12 млн грн.

Нагадаємо, 27 червня має відбутися презентація нового трамвая на заводі «Електронтранс», яку має відвідати віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.

У тестовому режимі новий трамвай курсуватиме за маршрутом №2.

Довідка. Низькопідлоговий трамвай – це п’ятисекційний однопросторовий комфортний вагон із системою кондиціонування салону і кабіни водія, з пониженим рівнем вібрації та шуму. Широкі двері і низький рівень підлоги вагону дозволяють прискорити швидкість посадки-висадки пасажирів, особливо пасажирів з дітьми та людям з обмеженими можливостями. Кількість місць для сидіння – 58 осіб, максимальна пасажиромісткість – 250 осіб.