Нова квартира дає можливість вибору не лише сучасних матеріалів, але й будь-якого інтер’єру з безлічі варіантів.

Інтер’єр є внутрішнім диханням квартири, яке не купується, а створюється душею. Це не просто вдало підібрані кольори і красиво розставлені меблі. Дизайн вітальні як центральної кімнати повинен створювати атмосферу і настрій для всієї родини. Тут має бути комфортно і батькам, і дітям – для цього можна візуально розділити простір на кілька зон.

Дизайн інтер’єру вітальні повинен бути виконаний в тому стилі, що й інші кімнати у квартирі. Це правило є обов’язковим, оскільки різні за стилістикою інтер’єри виглядатимуть негармонійно і навіть трохи дивно. Тому, перш ніж приступати до ремонту, визначтесь зі стилем інтер’єру.

Дизайн вітальні в квартирі повинен бути не тільки функціонально продуманим, але і комфортним. Для невеликого простору можна використовувати сучасний класичний стиль, мінімалізм, хай-тек, скандинавський стиль, вінтаж або стиль прованс. Велика вітальня (наприклад, найпопулярніші новобудови Івано-Франківська – «Калинова слобода» (www.kalina.if.ua) та «Квартал Левада» (www.levada.if.ua) вирізняються вітальнями площею до 20 кв.м.) дає більший вибір варіантів оформлення: індустріальний стиль або лофт, функціоналізм чи авангардний стиль і т.п.

Прикладіть максимум зусиль, створюючи інтер’єр вітальні, і обов’язково вкладіть в нього частинку себе. Цю частинку необхідно залишити в кожному інтер’єрі, а все для того, щоб отримати по-справжньому затишну квартиру. Наповнюйте її світлом та щастям! Адже, як кажуть, у щасливому помешканні тісно не буває!

(За матеріалами сайтів sevenrooms.net.ua, idei-dekoru.com, 12millionov.com)