news-image: В Івано-Франківську наприкінці літа продовжують «рости» незаконні літні майданчики

 У розмові із кореспондентом «Бліц-Інфо» начальник управління торгівлі Івано-Франківського виконавчого комітету Олег Гончак зазначив, що документи на дозвіл вже подані до виконавчого комітету та ще перебувають на розгляді у керівництва.
http://www.blitz.if.ua/include/img/DSCN5161.JPG

«Це вже буде п’ятий літник на площі біля ратуші. Поки його споруджують, документи перебувають на розгляді у комунальників. Більш детальна інформація буде пізніше, після прийнятого рішення», – зазначив Олег Гончак.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSCN5162.JPG

Що ж стосується місця розташування цього літнього павільйону, то це вирішується у департаменті містобудування та архітектури виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Заступник начальника управління генерального плану Світлана Лосюк каже, що п’ятий літник на площі ринок мав стояти ще  з початку сезону, але тоді підприємець не отримав дозволу.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSCN5163.JPG

«Через відсутність законодавчого документу, немає чіткої межі між кількістю літників та їхнім виглядом. Адже, такі літники псують фасад площі ринок. Архітектура міста визначила, що на площі ринок має бути 4 літника, бо більше – це вже недоцільно. Але сезон закінчується і тому комунальники вже не так контролюють літники, тож, можливо, що підприємець таки отримає дозвіл, який чекав ще від травня», – запевнила Світлана Лосюк.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSCN5166.JPG

За словами начальника, підприємці жаліються на кризу і зменшення прибутків. І саме літники їм допомагають вижити у скруті.