На разі встановлено, що близько 10:40 22 лютого 26-річний місцевий житель, керуючим автомобілем “Шкода Фабія”, не зміг уникнути наїзду на односельця-велосипедиста, котрий до цього рухався лівим краєм дороги у попутному з ним напрямку та раптово зробив поворот праворуч. Від отриманих тілесних ушкоджень пенсіонер помер на місці події. Про це пишуть Версії з посиланням на прес-службу НП.

Із закінченням зими кількість велосипедистів на автодорогах традиційно збільшується. Тому працівники поліції нагадують, що велосипедисти – одна з найбільш вразливих категорій учасників дорожнього руху, адже компактність велосипеда не гарантує йому належної безпеки.

Щоб уникнути біди, велосипедистам слід пам’ятати, що, рухаючись проїзною частиною, не можна різко змінювати напрямок руху, необхідно завчасно попереджати про свої наміри щодо маневрів іншихучасників руху. Слід обладнати свої двоколісні транспортні засоби звуковим сигналом та світло відбивачами: спередубілого кольору, по боках – оранжевого, позадучервоного та обов’язково використовувати велошоломи, бажано бути в яскравому одязі або мати світлоповертаючі жилети.