Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ обвал католицька школа"
Під завалами опинилися будівельники – чотирьох вдалося врятувати, один, 70-річний бригадир, – загинув.

Як рятувальники витягали постраждалих з-під завалів:

Під час проведення будівельних робіт стався обвал залізобетонн…

22 листопада о 19:58 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС в області надійшло повідомлення про те, що в місті Івано-Франківськ на вулиці Шевченка на території новобудови стався обвал стіни.

Posted by Управління ДСНС України в Івано-Франківській області on Wednesday, November 22, 2017

Замовник будівництва – Івано-Франківське Архієпархіальне управління УГКЦ. Будівельна компанія ТзОВ “МОНОКАРБУД” зводила новий корпус Католицької школи, де мав бути спортзал, їдальня, актовий зал та котельня.

Нещодавно Католицька школа св. Василія Великого отримала статус гімназії. Про будівництво нового корпусу повідомили в травні 2017 та представили його проект.

“Завдяки своїй хорошій репутації з’являється все більше бажаючих навчатися у школі. Зважаючи на це, та з метою покращення умов навчального процесу, Архієпархіальне управління зводить на території сьогоднішньої школи-гімназії по вул. Шевченка, 11 новий корпус, – повідомили на офіційному сайті єпархії. – У сьогоднішній головній будівлі школи по вул. Шевченка, 11 дані приміщення є неповноцінними, а тому їх створення є необхідною умовою для розвитку школи-гімназії із високим рівнем освітнього, спортивного, культурного та духовного виховання”.


Всю хронологію будівельних робіт також висвітлювали на сайті Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ – від котловану і залиття монолітної подушки до залиття перекриття першого поверху та колон спортзалу.

В системі Прозорро тендеру на будівництво нового корпусу Католицька школа св. Василія Великого Версії не знайшли, тому за яким принципом обирали підрядника – наразі невідомо.

Проте деяку інформацію про будівельну компанію знайти все-таки вдалось.

Будівельні роботи з будівництва нового корпусу школи-гімназії виконувало ТзОВ “МОНОКАРБУД”.

За даними інформаційної платформи YouControl  компанія була створена в липні 2006 року зі статутним капіталом 37 500 гривень. Її засновником та керівником є Андрій Тимчук, мешканець села Братківці Тисменицького району. За 11 років існування компанії її статутний капітал збільшився майже у 100 разів і на сьогодні становить 3 240 000 гривень. Спочатку офіс компанії находився на Коновальця 227А, згодом переїхав на Грушевського, 22А. Саме це приміщення вчора опечатали правоохоронці, коли вночі навідались, щоб вилучити пов’язані з будівництвом документи.

ТзОВ “МОНОКАРБУД” фігурує в 10 судових справах. Так, в 2015 за позовом Державної податкової інспекції з компанії було стягнено податковий борг в сумі 281 038 гривень.

Андрій Тимчук в 2016 році заснував ще одну будівельну компанію “МОНОКАРБУД ПЛЮС”, яка зареєстрована за тією є адресою, що і “старший брат” “МОНОКАРБУД” – Грушевського, 22А.

Також Андрій Тимчук був співвласником компанії яка займається оптовою торгівлею деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням, йому належало 50% акцій компанії, однак вже у червні 2015 єдиним власником “АСТОРГ-ІФ” стає Василь Савчук.

На офіційному сайті “МОНОКАРБУД” є перелік об’єктів, які збудувала компанія. Серед них – добудова ТРЦ “Велес” та аквапарк “Льодова арена”.

“Головним завданням, яке завжди ставило перед собою товариство, було максимальне задоволення потреб замовників. Для цього воно має у своєму розпорядженні висококваліфікованих спеціалістів з багаторічним досвідом і високим професійним рівнем підготовки та виступає гарантом якісної і надійної роботи”, – йдеться на сайті “МОНОКАРБУД”.