http://bastion.tv/media/news/ef5bc9ad6133426ba79114d60aa306df.jpg

І справді. Виявляється, що чоловік, який скоїв подвійне вбивство, раніше вже потрапляв у поле зору міліції. Про це пише Фіртка.

За неофіційними джерелами, тільки у цьому році він двічі притягався до адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство та сплачував штраф.

Підозрюваний часто вступав у конфлікти, бійки з перехожими, сам бився і добре діставав прочухана, так, що був вимушений звертатися за допомогою до лікарів.

У 2010 році в стані алкогольного сп’яніння двічі конфліктував із водіями: в одному випадку відмовився платити за проїзд у таксі, в іншому випадку розбив скло чужого автомобіля.

Подруга стоматолога, яка допомогала йому виносити розчленовані тіла, більше була відома у Пасічнянському відділі міліції, куди впродовж 2012-2013 рр. неодноразово зверталася із заявами на знайомого, який її ображав нецензурними виразами, та на співжителя, який її не тільки лаяв, а ще й бив.

За інформацією “Версій” подруга вбивці вживала препарати наркотичного походження та була раніше судимою. Окрім того, не виключено, що вбивці намагалися скоїти аналогічні злочини ще кілька разів.

Нагадаємо, злочини були скоєні 13 вересня та 8 жовтня, найімовірніше за адресою: вул. Грюнвальдська 2, яка знаходиться на куті вулиць Грюнвальдської та Гаркуші. За іронією долі споруда розташована між міською та обласною прокуратурами..

Сподіваємось правоохоронні структури проведть перевірку усіх наведених фактів.