militsija

Про це на брифінгу повідомив начальник управління карного розшуку УМВС в області полковник міліції Ігор Бабюк.

Полковник зазначив, що вбивства відбулися з інтервалом майже у місяць. Повідомлення про зникнення першої жертви надійшло до УМВС 13 вересня, а вже 8 жовтня було повідомлено про зникнення другого чоловіка.

В ході слідчо-оперативних дій з’ясовано, що напередодні зникнення чоловіки відпочивали в компанії одних і тих же людей в одній із квартир на вулиці Грюнвальдській. Власником квартири виявився громадянин 1985 року народження. Також встановлено, що у своїй квартирі 29-річний чоловік облаштував стоматологічний кабінет.

Під тиском беззаперечних доказів та показів свідків чоловік зізнався у вбивстві та вказав правоохоронцям приблизне місце, де заховав тіла чоловіків, на вказаному місці правоохоронці знайшли розчленовані тіла двох чоловіків 1979 та 1988 року народження.

За свідченнями підозрюваного, обидва вбивства здійснено у стані алкогольного сп’яніння та на підставі ревнощів до своєї співмешканки. Відзначимо, співмешканка проходить у справі як свідок.

За попередньою інформацією першу жертву підозрюваний вбив у власній квартирі встромивши чоловіку в око ножиці, друге вбивство було здійснено таким же чином, тільки в підвалі будинку.

За словами начальника управління карного розшуку Ігоря Бабюка, за подвійне вбивство чоловікові загрожує довічне ув’язнення.

Оперативне відео з місця де знайшли тіла вбитих: