Результат пошуку зображень за запитом "марцінків"

«Проблема спортивного комплексу в Івано-Франківську існує. Щоб провести змагання на високому рівні. З цього приводу хочу сказати відразу, зараз формується в місті Івано-Франківську новий Генеральний план. І мер доручив всім департаментам, відділам, управлінням дати свої пропозиції стосовно збереження і подальшого резервування місць, вільних земельних ділянок, де можна в перспективі споруджувати спортивні споруди.

В тому числі наш Департамент подав вже неодноразово пропозицію про спорудження Палацу спорту в місті Івано-Франківську і ще серію деяких інших пропозицій, які ми сподіваємося будуть враховані. В крайній мірі про це вже розмовляють і це є в перспективних планах міської ради», – відзначив Віталій Матешко.

Крім того, очільник Департаменту відмітив, що в Івано-Франківську є декілька місць, де можуть це збудувати головну спортивну споруду міста.

«Є пропозиції земельників, пропозиції архітектури, пропозиції загалом стратегії міста. Але такі вільні ділянки місті ще є. В тому числі територія міського центрального стадіону «Рух», дуже величезна, що там можна розвернутися. Але є багато інших територій, де можна це зробити», – додав Віталій Матешко.

Нагадаємо, до першого вересня оголошений прийом пропозицій до зміни плану, де б мешканці хотіли розташувати основні інфраструктурі об’єкти.

Анкети з пропозиціями можна заповнити на сайті МВК, або надіслати письмово. Проект Генерального плану міста Івано-Франківська буде узгоджуватися з громадою міста.