1

Про це йдеться у сюжеті журналіста підпроекту «Народний контроль. Спецвідрядження» (щочетверга о 22:00) телеканалу ZIK Марічки Карпи.

У перший робочий день вже як голову райсуду Марію Крилюк натовп зустрів не з квітами та побажаннями, а з фотографіями закатованої Небесної сотні та обуреними вигуками «Ганьба!» та «Банду геть!». Під стінами райсуду зібрались люди, справи яких розглядала пані Крилюк. За їхніми словами, практично усі вироки тоді були несправедливими.

Мітингувальник Ігор Козак розповів, що кілька років тому потрапив у ДТП. Тоді 7 днів пролежав у комі. Але саме його судді визнали винуватцем аварії.
«Мене зробили винним. Під час суду я просив, щоб провели незалежну експертизу, однак саме суддя Крилюк відхилила моє прохання», – розповів Ігор Козак.

Згодом чоловік сам звернувся до науково-дослідного інституту, щоб там таки зробили незалежну експертизу. Виявилось, що пан Ігор ні в чому не винен.

Зі схожими проблемами зіштовхнулися майже усі, хто зібрався під судом. Більшість рішень, які виносила суддя Крилюк, потім було скасовано у судах вищої інстанції.

Однак виправлятись чи доводити свою чесність голова райсуду Крилюк не стала. Та вже у перший свій робочий день «показала зуби» активістам.

«Вона написала заяву у Косівський райвідділ міліції на мене, мого брата та на журналіста Мацьоцького. Мовляв, ми уночі приїхали сюди, позакладали колеса і заблокували суд. Внаслідок цього було відкрите кримінальне провадження. Хоча мій брат на той час був у Франківську, а я – у себе вдома», – обурювався Володимир Зузяк, пікетувальник.

Тим часом сама Марія Крилюк ситуації не коментує – зараз вона у лікарняній відпустці.

«Я не даю жодних коментарів – зараз я на лікарняному», – телефоном повідомила журналістам пані Крилюк.

Журналісти «Народного контролю. Спецвідрядження» спробували розібратись у конфлікті і покажуть, на чиєму ж боці Феміда у Косові. А також про те, де живе і що має новопризначена голова райсуду Марія Крилюк.