Він має покращити сполучення між центральною частиною міста та мікрорайоном Пасічна. Про це пишуть Версії з посиланням на Побудовано.

Днями голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук підписав розпорядження “Про затвердження проектної документації на будівництво моста через річку Бистриця Солотвинська та транспортної розв’язки в районі вул. Хіміків – Надрічна в Івано-Франківську”.

Документацію розробляла фірма “Лвівський будівельний холдинг”. Загальна кошторисна вартість будівництва моста – 212,3 млн грн. З них будівельні роботи – 169,7 млн грн.; устаткування – 17 тис. грн; інші витрати – 42 млн грн.

Тривалість будівництва – 25 місяців. Будівництво моста розділять на три черги.

Довжина моста складе 324 м. На мості передбачено дві смуги руху по 3,75 метри кожна.

Гроші на будівництво планують взяти з перевиконання міського бюджету. Наразі є 50 млн грн. Решту коштів планують закласти в бюджет на наступний рік.

Сама ж проектно-кошторисна документація будівництва моста коштувала Франківську 602,9 тис грн., ще 97,6 тис. заплатили за експертизу проекту.

А тим часом франківці вже обрали для мосту назву. Для цього на сайті міської ради створили спеціальне голосування. Понад 50 % голосів підтримали назву – «Галицький».