Результат пошуку зображень за запитом "школярі"

Школярі писатимуть контрольні роботи з української мови та математики.

Освітяни запевнили – результати ДПА не враховуються під час річних оцінок з предметів, з яких учень проходив атестацію. Тобто результати за неї виставляються у табелі в окремій колонці і не впливають на оцінки за семестри чи рік, – пишуть Версії з посиланням на ОТБ “Галичина”.

Попередні роки четвертокласники писали ДПА із трьох предметів, адже знання з української мови і читання перевірялись в межах двох контрольних робіт. Цьогоріч це будуть роботи з української мови та математики. Завдання для них складатимуть вчителі, а школи самі обиратимуть дати проведення іспитів.

“Державна атестація відбувається із двох предметів: української мови та математики. При оцінюванні української мови беруться до уваги українська мова і читання. Загалом, результати державної підсумкової атестації у початкових класах не впливають на річне оцінювання і проводяться виключно для того, щоб промоніторити якість освіти”, – розповіла Лілія Сачовська, начальник відділу загальної, середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти та науки ОДА.