Яким же було здивування жінки, коли сьогодні, у неділю, вийняла куплені сирки з холодильника і зняла з них упаковку: один сирок був свіжим і такого кольору та конситсенції, як має бути плавлений сир. Але на іншому красувалось таке! Про це пишуть Версії з посиланням на Бріз.

“Очевидно, знаючи мою пристрасть до горгонцоли, данаблу та дортблю, хтось вирішив мене порадувати і замість дешевої “Дружби” на мене очікував елітний сир з пліснявою,” – піджартовує сама над собою Оленка.

Щоправда, ані читачка, ані вся наша редакція не змогли збагнути, що то за сорт?!! Може читачі підкажуть?

Цікаво, на якому етапі мандрів “з лану до столи” звичайна плавлена “Дружба” набула елітної витримки?

“От думаю: та ну його той салат з плавленого сиру з часничком та майонезом – то так прозаїчно! – підсумовує читачка, – піду ще в той гіпермаркет та куплю до пікантної “Дружба з пліснявою” червоне сухе вино в паперовому пакеті: а раптом там виявиться не менш елітне молоде Божоле чи вінтажне Порто. Нащо платити дорого!”

Читачка не називає супермаркет, де придбала сирок, оскільки не зберігла чек і вважає, що без нього “прославляли магазин” – то буде безпідставно: “Тепер вже точно знаю, що чеки слід зберігати, принаймні до того часу, поки не переконаюсь у якості придбаного товару”.