Результат пошуку зображень за запитом "увага шахраї"

Дорогі друзі, минулого тижня натрапила от на такий пост. (Скріни додаються).

Прокоментувала, що також потрапила у неприємну ситуацію з цією “людиною” а саме: вона взяла кредит у “швидко гроші” і вказала мої дані як поручитель(документи я ніякі не підписувала).

Місяць після того до мене почали приходити смс про розшук цієї особи, а пізніше погрозливі дзвінки від колекторів. Кожного дня до мене дзвонили і мені погрожували. Спочатку я кидала трубку і все. Але пізніше погрози перейшли міру дозволеного. Я дзвонила до цієї аферистки вона то не піднімала, то посилала мене. А після того як вона побачила, що я прокоментувала той пост то вирішила до мене передзвонити.

Не повірите не вибачитись, а налякати мене. Погрожувала і казала, що я догралася і що вона мене вб’є. В розмові було багато матів і хамтва. Так ось! Дитинко ти не на ту нарвалася, боюся я тільки Господа Бога а ти Надюшка Саричева візьмися за голову.

Адже тобою є багато обманутих людей. Тому май на увазі, що вже завтра буде написана заява до поліції. Терпіти я таке не буду. Твій дзвінок це віртуальний замах на моє особисте життя. тому я надіюся на силу фейсбуку і на чесність поліції яка поставить тебе на місце, – написала Наталія Бойчук.