zatrymannja_zhinkaПоки повернувся, то біля моєї машини стояв старенький “Гольф”. Я виїжджаю задом, як раптом під колеса кидається пацан років 25. Зупиняюсь, виходжу до нього, а він в крик з матюками: “Ти мені машини розцарапав”. Дивлюсь, на його машину, а вона фарбована-перефарбована, поржавіла вся, нічого на ній не видно.

Дивлюсь на свою (бо якщо я його зачепив, то в мене ж теж мав би бути знак на авто) – все нормально, ніяких подряпин. Кажу йому: “Та не міг я Тебе зачепити, бо в мене нічого не видно”. Він мені – “Ти колесом подряпав” (в мене – джип Черокі). Тільки хотів йому сказати, що такого не може бути, як дві баби базарного виду (простіть мені за таку характеристику) починають кричати: “Ой, люди, що робиться? Олігархи машину хлопцеві побили. Рекет  дев’яностих повертається.” Якийсь мужик зупиняється і питається в них: “Що трапилось?” А вони йому: “Дзвоніть в Правий сектор. Ми бачили, як цей олігарх (показує на мене) розбив оттоту машину…” Потихенько народ зібрався, всі почали кричати, обзивати мене, лякати Правим сектором і самообороною…. Хтось взявся фотографувати мене і машину. А тим часом той хлопець, який все це заварив, і ті дві жінки, які казали, що “все бачили”, сіли в машину і поїхали. Натовп все ніяк не заспокоювався, я вже почав в людей питати: “А чого ви на мене кричите?” А вони мені: “Бо ти – злодій. Ти гроші в людей крадеш”.

І лиш один чоловік почав в мене допитуватися, що насправді сталось, я йому розповів, а він мені і сказав, що той хлопець з жінками тут регулярно “пасуться” і розводять “лохів”. Тож, панство, будьте обережні”.