news-image

Під час зустрічей обговорено процес формування державного бюджету та заплановані видатки на будівництво і функціонування об’єктів соціальної сфери Івано-Франківщини. Про це пишуть Версії з посиланням на сайт ОДА.

Як повідомив очільник Прикарпаття, облдержадміністрацією підготовлено та надіслано листи Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману щодо виділення коштів на завершення будівництва І черги обласного перинатального центру, а також на спорудження Народного дому в селищі Верховина, який у 2009-му році постраждав від пожежі.

«Сьогодні рододопомога надається у пристосованих орендованих приміщеннях Івано-Франківського міського клінічного пологового будинку. Такий стан справ ускладнює процес надання якісних медичних послуг, а самі приміщення не відповідають санітарно-епідеологічним вимогам. – пояснив Олег Гончарук. – Для завершення будівельно-монтажних робіт поліклінічного відділення перинатального центру нам потрібно близько 35 мільйонів гривень».

Слід відзначити, що на коригування проектно-кошторисної документації об’єкту з обласного бюджету в поточному році виділено 1,5 мільйона гривень.