http://image.zn.ua/media/images/original/Oct2012/47898.jpg

Ми були необізнані в тому, що відбувається. Нашим чоловікам в суботу ввечері принесли повістки і зранку на 9.00 вони були змушені йти на медкомісію», – кажуть жінки.

За їхніми словами медкомісія не відбувалася належним чином, ніхто нікого не дивився так, як треба.

Медичних карточок у них на руках не було, якщо говорили, що є проблеми із здоров’ям, це фактично ніде не фіксувалося.

Як пише pravda.if.ua,  у селі усі плачуть, діти чекають, що батьків будуть забирати. Ходять чутки, що вночі можуть забрати чоловіків, бо написано у повістках, що в разі мобілізації протягом шести годин вони зобов’язані з’явитися із речами.

«Ми не хочемо, аби наших чоловіків без підготовки, без ніякої роз’яснювальної роботи відправляли одразу у гарячі точки. Тому не випустимо жодного без підготовки і без обладнання. Мусимо знати, куди їх відправлятимуть. І станемо живим щитом, разом з дітьми, але не допустимо, щоб наші чоловіки потрапили в зону бойових дій», – погрожують жінки.

Віктор Анушкевичус заспокоїв обурених мешканок Хриплина і пояснив, що в зону АТО без підготовки нікого одразу не відправлятимуть. Також він пообіцяв організувати зустріч матерів і дружин військовозобов’язаних із військовим комісаром, щоб вони могли задати запитання та дізнатися усе, що їх цікавить.

«Чоловіки – це чоловіки, вони налаштовані патріотично, готові їхати захищати незалежність України», – пояснюють дружини та матері, але самі вони обіцяють своїх чоловіків на війну не відпускати, інформує zik.ua.