Мер Калуша сам себе звільнив

Про це пишуть Вікна.

Потреба у достроковому припиненні повноважень міського голови міста Калуша виникло у зв”язку з обранням Насалика у Верховну раду у 85 виборчому окрузі.

«Керуючись законом України, про несумісність інших представницьких мандатів і мандатом Народного депутата України, відповідно до статті 101 Закону про Вибори народних депутатів України та частиною 1 статтею 79 Закону про Місцеве самоврядування України заявляю про складання повноважень міського голови міста Калуша. Прошу вас підтримати голосуванням заяву, про складання повноважень», — зазначив Насалик.

При цьому мер Калуша з усмішкою на лиці зізнався — «Ніколи не думав, що  звільнятиму міського голову Калуша з роботи».

Тепер обов’язки міського голови Калуша до обрання нового мера міста виконуватиме Олександр Челядин. Він перший привітав Ігоря Насалика з новим статусом.

«Ви обіцяли, що ви Калуш ніколи не забудете і не покинете. Знаю, що кожен день Ви будете згадувати наше місто.»

При цьому зала депутатів та присутніх впродовж кількох хвилин безперервно аплодувала вже екс-меру свого міста. В кінці сесії показали фільм під пісню Юрія Шевчука «Это все, что останется после меня». Насалик очолював Калуш з квітня 2006 року.

Як відомо, Ігор Насалик на виборах у Верховну Раду України 26 жовтня з великим відривом став переможцем в одномандатному виборчому окрузі №85 як висуванець Блоку Петра Порошенка.