http://paralleli.if.ua/images/news/14/08/20/24.JPG

Нагадаємо, днями другий лист із проханням про зустріч і обговорення нагальних проблем направили представники Координаційної ради області голові Івано-Франківської облдержадміністрації Андрієві Троценку.

Втім, така зустріч має відбутися не з метою самопіару перед фотокамерами, а задля конструктивного напрацювання ефективних рішень.

Про це очільник області повідомив у коментарі місцевим журналістам.
Як відзначив Андрій Троценко, саме таку позицію він ще напередодні озвучив представникам громадськості під час зустрічі у своєму робочому кабінеті.
«Як голова обласної державної адміністрації я готовий до відвертого спілкування щодо будь-яких актуальних для громадськості питань. Жодних перепон ґрунтовній дискусії не вбачаю. Єдине застереження: це має робитися задля реального напрацювання можливих шляхів вирішення тих чи інших проблем, а не з метою демонстративного самопіару», – зауважив голова обласної державної адміністрації.
Андрій Троценко повідомив, що ним було запропоновано провести таку зустріч або у тому ж таки робочому кабінеті, або у залі засідань облдержадміністрації на третьому поверсі, яка вільно могла б помістити усіх охочих.
«Більше того, щоб не бути голослівним, ми готові запросити на таку зустріч конкретних посадовців, щодо діяльності яких у громадських активістів є певні претензії, а також розглянути проблемні аспекти, що потребують нагального вирішення», – резюмував Андрій Троценко.