news-image: Олег Гончарук: Я поза політикою. Моє завдання – навести порядок в господарці області

Про це очільник області заявив в ході робочої поїздки Косівським та Верховинським районами.

«Всі ми звикли до гасел, до життя від виборів до виборів. Моя ціль – не піар. Не пропаганда якихось блоків чи партій. Ще раз наголошую: я поза політикою! Моє завдання – навести порядок в господарці області. Сьогодні немає справедливого розподілу коштів між районами, одні змушені постійно дотувати інших,  недотримуючи у підсумку навіть того необхідно мінімуму, що дозволить нормально функціонувати району. При мені так не буде – буде порядок!», – розповів Олег Гончарук.

Спілкуючись з громадськістю Косівського та Верховинського районів, представниками місцевої влади, сільськими та селищними головами, Олег Гончарук наголосив на особистій готовності якомога активніше співпрацювати з мешканцями гірських населених пунктів.

«Якщо буде ініціатива громади – ми зі свого боку забезпечимо максимальну підтримку», – зазначив голова ОДА.

Під час зустрічі в Косові голова тамтешньої РДА Роман Матейчук звернувся до очільника області з проханням покласти край несправедливому розподілу екологічних коштів на обласному рівні для Косівського району. Окрему увагу було також приділено бездіяльності облавтодору та його філії в районі. Мешканців Верховинщини, у свою чергу, найбільше хвилювали питання відновлення роботи ліквідованих у районі установ, зокрема, санепідемслужби, військкомату, поштового зв’язку, фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності, питання розвитку деревообробної галузі, виділення коштів на реконструкцію та будівництво водоканалізаційних систем Верховинського ліцею та стаціонарного відділення для тимчасового перебування людей похилого віку територіального центру соціального обслуговування, виготовлення проектно-кошторисної документації  для будівництва районного Будинку культури, питання доцільності будівництва міні-ГЕС в районі тощо.

З метою визначення пріоритетності означених проблемних питань, напрацювання предметних шляхів їх послідовного вирішення та забезпечення необхідного рівня фінансування вже на наступному тижні голова ОДА проведе окремі наради з представниками робочих груп кожного з районів.