https://pp.vk.me/c620516/v620516767/18de2/QPTOvIVsBaQ.jpg

“Я державний службовець і маю виконувати закон. Закон – понад усе. Наразі закон про люстрацію виконується – у нас в ОДА троє людей потрапили під його дію, – розповідає прикарпатський очільник. – Проте я, як людина в першу чергу, а не голова ОДА, не погоджуюсь з цим. Ці люди є висококласні спеціалісти. В тому числі і Василь Сенів. Він людина – яка стала заручником ситуації. Я залишив його радником, як і Василя Бруса. Всі, кого я звільнив – залишаються моїми радниками на громадських засадах. Це в продовження тієї політики, яку я проводжу з першого свого дня – я спершу хочу розібратися у фаховсті людей, а вже протім робити висновки”.

Кого наступного з прикарпатських посадовців будуть люструвати Олег Гончарук не знає.

“Працює юридична служба. Поки казати, хто наступний попаде під закон, казати рано”, – відзначив голова ОДА.

Як повідомляла “Фіртка”, внаслідок прийнятого Закону України «Про очищення влади» (Закон про люстрацію) в обласній державній адміністрації звільнено перших посадовців.

 Голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук підписав розпорядження про звільнення із займаних посад директора департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Василя Сеніва, директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Василя Бруса та заступника директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Григорія Івасишина.