DSC_2524

«Щодо виділення землі, житла, ви будете вирішувати це з губернатором, – каже Ольга Богомолець. – Всі питання, які треба буде вирішувати в Києві, де буде потрібно буде втручання президента, я зі свого боку, буду це все робити».

Щодо земельних ділянок у селі Паляниця, які пообіцяли виділити родинам загиблих в АТО висловився губернатор Олег Гончарук.

«Люди звернулися до сільського голови села та отримали негативну відповідь, що вільних земель немає, – говорить голова ОДА. – Землю ви там отримаєте, я говорю це на камери. Тут присутній Володимир Боднарчук, начальника головного управління Держземагентства в області, напишете йому заяви. Не сільському голові. Ми працюємо над цим питання. Але варто розуміти, що це процедурне питання по часу займе близько шести місяців. Ви отримаєте документ, який засвідчує, що ви є власниками цієї землі».

«Щодо квартири родині загиблого Юрія Барана, – голова ОДА доповідав матері загиблого. – Сім’я Юрія Барана – квартиру отримає. Це не прерогатива Києва, це ми вирішуємо на місці. Протягом тижня ми це питання закриємо».

Щодо квартир для інших 16 родин, за словами Олег Гончарука, це буде вирішуватися голосуванням у Верховній Раді.