JbCvmtg9YrQ

Сьогодні відбулась чергова виїзна нарада щодо стану виконання робіт під час капітального ремонту вулиці Набережної імені Василя Стефаника в Івано-Франківську. Участь в зустрічі взяли голова ОДА Олег Гончарук, представники керівництва міста Івано-Франківська, профільних департаментів облдержадміністрації, керівники комунальних організацій та підприємств, які виконують роботи на цьому об’єкті.

«Станом на сьогодні усі роботи ведуться згідно встановленого графіка. Взятий темп має бути витриманий до самого завершення усіх робіт», – сказав Гончарук.

І додав, що ремонт Набережної особисто для нього – принципове питання. «Жодних технологічних чи фінансових проблем наразі немає. Обласна адміністрація зі своєї сторони забезпечує оперативне вирішення абсолютно всіх взятих на себе зобов’язань», – пояснив голова облдержадміністрації.

Під час наради було прийнято рішення про початок робіт з ресайклінгу основ ділянки дорожнього покриття в межах від вул. Р.Левицького до вул. Садової та встановлення шибера з автоматичним регулюванням на розвилці відвідних каналів на території містечка «Калинова слобода».

Золільник Прикарпаття також звернув увагу на зміну погодніх умов та відповідну реакцію на причетних до ремонту Набережної організацій. Та запевнив, що керівництво області виконує абсолютно всі свої зобов’язання і вимагає такого ж відповідального ставлення від колег у цій справі.

«Щодо фінансового аспекту, то станом на сьогоднішній день, окрім авансу в розмірі 7 млн. 350 тис. з обласного бюджету також сплачено 930 тис. грн. за проведені роботи. Що до коштів міського бюджету, то три із загальних десяти мільйонів, які наразі надійшли до міста, поки стоять на рахунку. Сподіваюсь, що із завершенням виборчої кампанії, усі сторони, які дотичні до ремонтних робіт, відкинуть спекуляції й замість перетягування канатів, кожен працюватиме на єдиний кінцевий результат», – наголосив Олег Гончарук.

6ZgfBzi8Uxs

7D6ZLFfaO9o

cNIQTtV6QqM

eBdr1bvQcvw

GraMY81KJ0w

JbCvmtg9YrQ

uSkXknGLKVU

UyPwZUOl4pQ

ZOj4NgYzmQE