http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/12/bayan-goncharuk.jpg

«Наш хор був створений у березні. З того часу ми вивчили двадцять українських пісень, виконуємо дві лемківські пісні, одну пісню англійською мовою, − розповіла голова обласної організації НСЖУ Вікторія Плахта. − Тішить те, що наші виконавці понад усе люблять співати, про це свідчить те, що окремі з них щоразу доїжджають до Івано-Франківська на репетиції з Надвірнянського, Коломийського, Богородчанського районів. У хорі є прекрасні голоси!»

Переконавшись у цьому, Олег Гончарук подякував виконавцям і побажав їм усього найкращого у наступному році, передає прес-служба ОДА.

«Мені стало зрозуміло, що журналісти в нашій області не лише пишуть, а й мають інші таланти, їх співом просто вражений, − сказав голова облдержадміністрації. − Це потрібно популяризувати».

Упродовж новорічно-різдвяних свят хор «Медіа-нота», керівником якого є Ольга Терешкун, продовжить колядувати у колег-журналістів, окремих департаментах та управліннях облдержадміністрації, обласному управлінні ДСНС, Прикарпатському національному університеті.http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/12/kolyadniki-vishivanki-kolyada-hustki-vertep.jpg

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/12/kolyadniki-vishivanki-kolyada-hustki-vertep2.jpg

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/12/kolyada-vishivanki-kolyadniki-vertep-rizdvo-bayan.jpg

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/12/kolyadniki.jpg