shlemko

“Андрій Троценко є високопрофесійною людиною, він має достатній фаховий рівень для того, щоб організувати роботу області, громади і адміністрацій, – говорить Шлемко, – і що найважливіше – він уміє працювати з усіма, і в першу чергу з громадою”.

Нардеп дивується витримці очільника Прикарпаття та заявляє про потребу зберегти чинне керівництво області й надалі.

“Я б у житті не витримав, коли би мені невідомо хто з вулиці відкрив ногою двері і розказував, що я маю робити. Він (Андрій Троценко) це все вислуховував годинами, переконував їх і йшов далі працювати. Такий високий ступінь терпеливості Троценка стосовно навіть тих, хто не заслужив цього, вартий поваги. Тому ми ставимо питання про те, щоб зберегти цю команду в області, вона сьогодні не найгірша, а за останній період вона проявила себе у позитивному плані”, – заявляє нардеп.

Нагадаємо, після перемоги Петра Порошенко на президентських виборах 25 травня на Прикарпатті заговорили про зміну голови Івано-Франківської облдержадміністрації. Найбільш імовірним наступником Андрія Троценка на посаді очільника області називали керівника виборчого штабу Петра Порошенка на Прикарпатті Анатолія Матвієнка.