http://styknews.info/sites/default/files/news/foto/0a0d6e0942%5B1%5D.jpg

Про це міський голова Коломиї Ігор Слюзар написав на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

“Вчора громада підтримала моє висунення кандидатом в народні депутати. По-перше, це для мене велика відповідальність, по-друге – довіра громади для мене набагато важливіша, ніж підтримка партій і політичних брендів. Хочу, щоб усе було по-чесному.

Тому, сьогодні та завтра, як міський голова, вирішу невідкладні справи, а з середи йду у відпустку в зв’язку з участю у виборах. Сподіваюся, що мої опоненти будуть також вести себе чесно і гідно. Хочу, щоб це було змагання ідей і підходів, а не брудного піару і провокацій. Думаю, усі усвідомлюють, що в країні війна, а ворог – на Сході.

Хочу зауважити – місто я не покидаю. Робота міської ради не припиняється, всі завдання будуть виконуватися в запланованому об’ємі. Якщо обставини вимагатимуть моєї участі – перерву відпустку у той же день. Після обрання у ВР не збираюся переїжджати до Києва, чи перевозити туди сім’ю.

Моє місце в Коломиї, поруч з вами. Також, не дивлячись на вибори, продовжу займатися тим, чим займаюся останні місяці – забезпеченням наших хлопців у зоні АТО, звільненням заручників, ремонтом військової техніки. Робив і робитиму це незалежно від посад”.