trotsenko

Проте є чимало інших нюансів, які губернатору пробачали через складну ситуацію в державі.

Проте тільки зараз стало зрозуміло, чому на посаду голови Івано-Франківської ОДА призначили маловідомого широкому загалу Андрія Троценка. Зокрема, мова йде про Укрнафту, де на одній з ключових посад його батько.

В розпорядженні СТИКу опинився наказ начальника Держземагенства в Івано-Франківській області про виділення Троценку Володимиру Опанасовичу 0,72 га (землі держвласності), розташовані за межами населеного пункту села Микуличин в урочищі “Чемериця” з подальшою передачею у приватну власність.

“Дана земельна ділянка знаходиться в районі вишок Укрнафти. Спочатку її виділили під ведення особистого селянського господарства з метою змінити цільове призначення на комерційне та безперешкодно видобувати нафту. Ні для кого не секрет, що саме перебування на посаді Троценка А. В. змусило начальника Держземагенства Володимира Боднарчука підписати даний наказ. На мою думку, після цього обоє повинні піти з посад за власним бажанням. Як депутат обласної ради, беру на контроль дану ситуацію та вважаю, що в умовах війни землі повинні виділяти військовослужбовцям та їх сім’ям, а не представникам великого бізнесу. Якщо події розгортатимуться так і надалі, нас очікує Майдан проти олігархів”, – прокоментував ситуацію депутат Івано-Франківської обласної ради Віктор Неміш.