Гончарук отримав настанови від духовних лідерів Прикарпаття (ФОТО)
Ініціатором такої зустрічі став голова ОДА. Гончарук зізнався — на новій посаді зацікавлений у налагодженні контакту з духівництвом, тим більше у цей сладний для держави час. Мовляв, за кілька днів роботи на посту очільника області вже відчув тягар відповідальності.

«За ці кілька днів відчув на собі відповідальність, не лише як чиновника. А і як просто людини. Бо вже почув про чимало обділених доль прикарпатців», — каже Гончарук.

Наставники різних церков Івано-Франківщини очікувано благословляли Олега Гончарука на гідну, вірну і чесну службу громаді.Також принесли духовні подарунки.

Говорили і про конкретну роботу. Зокрема, усі цервки вирішили налагодити співпрацю у допомозі українській армії. І пильніше дивитися на тих, хто просить цієї допомоги. Адже, зізналися представники духовенства, все частіше за милостинею приходять люди, котрі до подій на Сході України не мають жодного відношення.

Також окремі владики виступили за те, аби в майбутньому влада не була вибірковою у лояльному відношенні до певних церков. Мова йде про виділення ділянок під нові храми, або ж коштів на їх будівництво.

 

1

2

3

4

5

6