фото_1

Не секрет, що останнім часом велорух стає дедалі популярнішим серед людей різного віку, статі та соціального статусу. Адже велосипед у будь-якому місті – це не лише дешевий, зручний, екологічно чистий і швидкий засіб пересування, а й подекуди модний і стильний аксесуар сучасної людини. Тож чимраз більше івано-франківців за прикладом мешканців Європи віддають перевагу не автомобілю, а двоколісному транспорту. Тим паче, що у місті активно розбудовується відповідна інфраструктура: велодоріжки, парковки тощо.

Не стала винятком і «Калинова слобода». Велосипеди у містечку трапляються на кожному кроці: дитячі й дорослі, дамські і чоловічі, гірські та класичні. Кататися «Калиновою слободою» зручно і безпечно, тож багато мешканців залюбки пересідають на двоколісних коней. Їздять і задля задоволення, і за покупками, адже біля супермаркету «Тростянецький» навіть встановлена оригінальна велопарковка.

Зараз велолюбителі з нетерпінням очікують на нову 1700-метрову велодоріжку, яка споруджується у другій черзі «Калинової слободи». Вона проляже через усю територію містечка з виходом на велосипедну доріжку набережної ім. В.Стефаника. Інакше кажучи, з «Калинової слободи» можна буде безпечно дістатися велосипедом і до супермаркету «Сільпо», магазинів «Комфі» та «Фокстрот», і до університету нафти і газу, і аж до Пасічної.

Словом, у «Калиновій слободі» затишно й комфортно не лише пішоходам і автолюбителям, а й велосипедистам. Загалом тут питання екології стоїть чи не на першому плані: втім, це буде темою вже наступного репортажу.

фото_2

фото_3

фото_4

фото_5

фото_6

фото_7

фото_8

фото_9

фото_10

фото_11

фото_12

Читайте також:

Очима новоселів: «Калинова слобода» безпечна (фото)

Очима новоселів: «Калинова слобода» торгівельна (ФОТО)

Очима новоселів: «Калинова слобода» відпочинкова

Очима новоселів: «Калинова слобода» дитяча (фото)

Очима новоселів: «Калинова слобода» спортивна (ФОТО)