hudobjak

У складі ростовчан 29-річний уродженець Івано-Франківська провів 18 ігор у всіх турнірах, однак 90 хвилин на полі він провів лише в чотирьох поєдинках.

«В Росії я не мав достатньо ігрової практики, а мені хочеться грати в футбол. Щодо форми та самопочуття, то теж вважаю, що проблем немає. У мене багато емоцій та сил, я проходив всі збори, і готовий пройти збори з «Карпатами». Так, у «Ростові» у мене була травма, але вона не серйозна – тоді я пропустив лише кілька тижнів. Хочу грати на Україні і разом з «Карпатами» демонструвати красивий футбол», – розповів Ігор Худоб’як.

Повернення Худобяка з Росії ознаменувалося ще однією радісною новиною – до доньки Дарини додався ще й новонароджений син, якого подружжя вирішило назвати Марком.

Відзначимо, що Ігор Худоб’як, який має в активі 5 матчів за національну збірну України, є вихованцем івано-франківського «ДЮСШ-3» (перший тренер — Віктор Поптанич). Свою професійну кар’єру від розпочав у місцевій  «Чорногорі» (60 матчів, 2 голи), після чого виступав за «Спартак» (28 матчів, 8 м’ячів). В період з 2005 по 2013 роки він був незмінним гравцем основного складу львівських «Карпат» (227 матчів, 27 голів).