news-image: Прикарпатські енергетики ображені заявами "Хіміка" про списаний КАМАЗ
 Про це йдеться в офіційній заяві на сайті енергетиків. Натомість вони називають незрозумілими заяви громадського активіста “Хіміка” про те, що зумисне надали списаний і поламаний КАМАЗ за принципом «дали те, що не шкода»ю

«При передачі автомобільної техніки у користування військовим, кожен автомобіль проходить подвійний технічний огляд – один у нашій службі транспорту, інший – водієм військкомату. Ми складаємо акти прийому-передачі, усі автомобілі, які ми віддаємо, є справними, – зазначають в енергокомпанії. – Тому для нас є незрозумілою заява Василя Бойчука відомого, як «Хімік», що ми зумисне надали списаний і поламаний КАМАЗ за принципом «дали те, що не шкода». Адже на момент передачі автомобіль був справним, а причиною поломки, імовірно, став перегрів мотору, спричинений не кваліфікованістю водія, який до того, скоріше за все, не мав досвіду їзди на такому транспорті. Ми готові і надалі підтримувати військових усіма доступними нам засобами. В зоні АТО сьогодні воюють наші працівники, ніхто з нас не залишається байдужим», – йдеться в повідомленні.

Також прес-служба нагадує, що що за період проведення антитерористичної операції, було мобілізовано 13 працівників ПАТ «Прикарпаттяобленерго», 8 наразі перебуває в зоні бойових дій. Своїх працівників підприємство забезпечило бронежилетами та касками.

Крім цього ПАТ «Прикарпаттяобленерго» надало допомогу у сумі 150 тис. гривень Координаційному центру швидкого реагування Прикарпаття на придбання 50 бронежилетів. Також компанія придбала тепловізор, радіостанції та засоби для чищення зброї, які також передали військовим. Окрім того у філіях і центральному офісі підприємства стоять скриньки для збору пожертв на потреби АТО.