Нагадаємо, що Михайло Бойчук «Хімік» і ще четверо активістів, минулої середи виїхали на схід. «Камаз» кольору національного прапору виділило підприємство «Прикарпаттяобленерго» на прохання військового комісаріату. Пригадує, що на автомобілі не працював спідометр, тахометр, індикатор масла, температури, паливного бака, пише ГК.

 

«Між Гайсином Вінницької області та Уманню Черкаської області в «Камазі» заклинив двигун, – розповідає «Хімік». – Тож було прийняте рішення перевантажити найнеобхідніші речі в машину супроводу і вже таким чином довезти їх до пункту призначення».

 

«Камаз» залишили на дорозі, і повідомили про це органи франківської влади, губернатора, військовий комісаріат, МНС про несправності на дорозі. «Ми розуміли, чим більше людей про це знатиме, тим швидше зреагують на ситуацію» – зазначає Михайло Бойчук.

 

Врешті за допомогою наданої ним машини із військової частини, яка там дислокується, «Камаз» дотягнули на територію частини. Решту речей перевантажили в автомобіль, яким і доправили вантаж до зони АТО.