kalush

Першим заступником, який куруватиме економічні питання, має стати Святослав Камінський, 1971 р.н., уродженець м. Калуша, який впродовж останніх двадцяти років проживав і працював у Криму. У зв’язку з анексією півострова, Святослав Камінський, як він сам розповів, був змушений покинути квартиру, будинок, фірму і разом із сім’єю (дружина, до речі, кримчанка) повернутися до батьків у Калуш. “Я радий, — зазначив, — що мені вдасться попрацювати на благо моєї малої батьківщини, постараюся зробити все можливе, щоб підвищити економічний потенціал Калуського району”.

Заступником з гуманітарних питань Микола Жовнір вирішив призначити також молодого та ініціативного —Сергія Дудинця, 1975 р.н., уродженця с. Збора, який має досвід роботи у США, члена Народної ради Калущини, інформують ”Вісті Калущини”.

Також Микола Жовнір представив громадській раді нового начальника відділу освіти Калуської РДА — Любов Зіник. Член громадської ради та член громадського координаційного штабу Калущини Богдан Петриназапропонував Святославу Камінському, Сергію Дудинцю і Любов Зіник пройти погодження і в Народної ради Калущини.

На громадській раді вирішили підтримати пропозицію голови облдержадміністрації Андрія Троценка про представлення до присвоєння звання Героя України (посмертно) Ігоря Дмитріва, який загинув під час буремних подій на Майдані.