1

Згідно проекту, до «Дністровського регіонального ландшафтного парку» ввійдуть придністровські райони Тлумацького і Городенківського районів, а також частина Галицького району.

«Це дуже важливий крок. Ми не створюємо зайву структуру, – зазначив голова комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу Остап Дзеса. – Цей парк буде піднімати туристичний імідж області. Ця структура буде впорядковувати все Придністров’я».

Керівництво та штаб парку призначатимуть рішенням обласної ради. Як заявив Андрій Пліхтяк, заступник начальника управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, попередньо в керівний штаб КП входитиме еколог, земельник та безпосередньо директор.

Центральна адміністрація «Дністровського регіонального ландшафтного парку» буде в Тлумачі. Хоча також розглядали варіант організації офісу в с. Михальче Городенківського району, але це не вигідно логістично.

При комунальному підприємстві працюватиме наглядова рада, то складу якої ввійшли Сергій Басараб, заступник голови обласної ради, Олександр Матусевич, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, та депутати Михайло Королик, Микола Кузьма і Богдан Станіславський.