news-image: Понад десять тисяч прикарпатців вважаються офіційно безробітніми

Протягом 10 місяців 2016 року послугами служби зайнятості області скористалися 55,2 тис. громадян. Статус безробітного мали 32,8 тис. осіб, з яких допомогу по безробіттю отримували 28,6 тис. осіб, про це пишуть Версії. з посиланням на Бліц-інфо.

З початку року за сприяння обласної служби зайнятості роботу отримали 30,3 тис. осіб, в тому числі 9,9 тис. зареєстрованих безробітних.

На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовано 534 безробітні, в тому числі 198 осіб, які недостатньо конкурентоспроможна на ринку праці. 123 робочих місця створено шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня вимогам роботодавців, за направленням обласної служби зайнятості професійне навчання проходили 5,6 тис. безробітних.

Для забезпечення додаткової матеріальної підтримки у період пошуку основного місця роботи до участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 9,2 тис. осіб.

Профорієнтаційні послуги отримали 81,4 тис. громадян, у тому числі особи, які навчаються у навчальних закладах різних типів, демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в антитерористичній операції, внутрішньо переміщені особи та особи попереджені про вивільнення.

Станом на 1 листопада 2016 року кількість зареєстрованих безробітних становила 10,3 тис. осіб, з яких 8,7 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю