Осадча дала привід для чуток про її роман з Горбуновим (фото)

 

Відома телепара офіційно підтвердила свої стосунки, пише “Viva”. Зірки, у яких не так давно народився син, розповіли, що їхня любовна історія почалася на знімальному майданчику “Голосу.Діти-2”.

Про це пишуть Версії з посиланням на ТСН.

“Перша симпатія виникла на телевізійному майданчику. Але оскільки проект знімається час від часу і між зніманнями (від “сліпих прослуховувань” до прямих ефірів) проходять місяці, то в ці періоди ми з Юрою стали телефонувати одне одному, навіть на вечері іноді ходили разом. Загалом, стало очевидно, що це вже не просто робочі дружні стосунки”, – розповідає Катерина Осадча.

Крім того, пара зізналася, що перебуває в офіційному шлюбі:

“Ми не особливо приховували наші стосунки, але і афішувати нічого не збиралися. До речі, не збираємося це робити і далі, тому що сім’я і щастя люблять тишу. Але оскільки у нас має з’явитися дитина, то, звичайно, ми хочемо, щоб всі все знали і розуміли. Хочемо сказати, що це плід кохання, бажана і дуже очікувана дитина. Тому, ось, констатуємо факт”, – каже Юрій.

“На момент виходу номера вже будемо законними чоловіком і дружиною”, – додає Катя.

Які сюрпризи роблять одне одному телеведучі, як розподіляються домашні обов’язки, і як відбувалася підготовка до появи на світ малюка, читайте в свіжому номері журналу “Viva”.

Нагадаємо, Юрій Горбунов та Катерина Осадча – ведучі проекту “Голос країни-7”, тренерами якого є Сергій Бабкін, Джамала, Потап і Тіна Кароль. 18 лютого Юрій і Катерина стали щасливими батьками сина.

Осадча та Горбунов_1