Результат пошуку зображень за запитом "«Highlanders» косів"

Назва «Highlanders» у перекладі означає «горяни» або «люди з гір». Емблема клубу – «Сила – в єдності». Активісти здійснюють реставрацію автомобільної та мотоциклетної ретротехніки та проводять виставки.

Також вони займаються пошуковою діяльністю власників перших автомобілів та мотоциклів у Косівському районі.

Щороку проводяться мотопаради до визначних пам’ятних місць на Косівщині, виставки ретроавтомототехніки.

Зараз в клубі активно займається півсотні членів. Наймолодшому — чотири роки, найстаршому — 80. Чимало є таких, кому тепер по 40-50 років.

За період існування клуб провів кілька байкфестивалів. Це фестиваль «Карпатський байкер», змагання на Кубок Косова з мотокросу, тощо.

Учасник косівського клубу Андрій Андрецуляк вже двічі отримував найвищі загальнодержавні нагороди з ендуро та кантрі-кросу. Значним досягненням за роки існування клубу є друге командне місце клубу в Чемпіонаті України з мотоциклетного кантрі-кросу.

Приміщення мотоклюбу – справжній музей. Колекцію унікальної мототехніки Президент клубу Василь Курищук збирав понад 40 років.

“Дещо куплялось, дещо вимінювалось. І так з двох, з трьох, один мотоцикл получався, – каже мотолюбитель Василь Курищук. – Самий старший мотоцикл з 1939 року. Це – копія німецького ДКВ. Він діючий, не крашений, все в оригіналі… Його випадково знайшли в Яворові, діти просто катались на ньому, як на велосипеді”. Про це пишуть Версії з посиланням на Галичину.

Наразі учасники клубу-ювіляра мають на меті й далі розвивати мотоспорт та мототуризм, організовувати змагання на Прикарпатті.