Свої дії О. Шевченко прокоментував на сторніці в в Фейсбуці наступним чином:

 “В Україні існує дефіцит електроенергії та масово відключаються від електропостачання споживачі, – як домогосподарства, так і великі промислові підприємства, що призводить до зменшення обсягів виробництва, надходжень до бюджету, призводить до виходу з ладу промислової та побутової техніки, створює дискомфорт та аварійні ситуації в побуті, в медицині, на підприємствах.
На електростанціях часто існує дефіцит вугілля. А в цей час Бурштинська ТЕС, яка належить ахметовському ДТЕКу, експортує електроенергію за кордон. На цій станції немає жодних проблем з вугіллям, повне сприяння та пріоритети в залізничних перевезеннях… Невже в такий час, коли в Україні війна, для когось питання заробляння грошей на експорті електроенергії є важливішим за підтримку національної економіки та співгромадян?
Вважаю, що в цей час електроенергію Бурштинської ТЕС необхідно спрямувати українським споживачам. З цього приводу направив депутатські запити Прем’єр-міністру Арсенію Яценюку, в. о. Голови НКРЕ Ю. Коваліву, Гендиректору ДТЕК М. Тімченко, Міністру енергетики та вугільної промисловості України В. Демчишину”.