https://pp.vk.me/c619223/v619223767/1c265/1qt5PuROr1k.jpg

Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції для прикарпатських ЗМІ.

Відтак, політик прогнозує, що вже навесні наступного року слід очікувати перевиборів до місцевих органів влади.

“Перед тим, як величезні мільярди прийдуть в розпорядження місцевої влади, згідно реформи місцевого самоврядування, то потрібно поміняти всю місцеву владу. Інакше буде те саме, що є зараз. Якщо треба буде, то ініціюватиму дострокові вибори місцевих рад. Переконанимй, що максимум березень-квітень усі місцеві ради повинні бути переобрані. А найкраще – у тому вигляді, що вони зараз існують, вони мають бути розпущені. Вони не потрібні. Це пострадянське надбання. У такому вигляді ради усіх рівнів – це величезні злочинні угрупування”, – наголосив Шевечнко.

За словами кандидатата у нардепи, Івано-Франківська міська рада, у тому вигляді, в якому вона є, для держави і громади міста нічого корисного не робить, а депутати місцевих рад приходять до рад вирішувати свої власні проблеми.

“Якщо буде чесний мер і чесні депутати, то бюджет міста можна буде збільшити на 300-500 млн. грн. в рік., можна буде розмовляти із забудівниками про передачу 100 квартир у рік для малозабезпечених і можна кардинально – відсотків на 30-40 зменшити витратити міста”, – наголосив Шевченко.

Олександр Шевченко відмітив, що завершує виборчу компанію на позитиві і з вірою в те, що франківці виборять своє позитивне майбутнє, проголосувавши не емоціями, а розумом.