shevchenko_o

Напевно це телефонують тролі-фанати «проститута» Ляшка…

Я готовий поїхати на Донбас і з Ляшком, і з тими, хто його «мавпує». Щодо поїздок цього політичного паразита Ляшка, то більшість українців вже зрозуміли, що Ляшко ніякий не супермен, образ якого хотів з нього зліпити телеканал Льовочкіна та Фірташа ІНТЕР. Вже відомо, що ніякого батальйону Ляшка не існує, що Ляшко жодного разу не був на передовій, що він літає по тилах АТО на чартері, їздить там на броньованому автомобілі, що його охороняють під час зйомок постановочних сюжетів сотні охоронців… Тобто всі раптом довідалися, що Ляшко – це просто фейк, бульбашка, телевізійний образ, який нічого спільного з реаліями немає. І зараз ми спостерігаємо за фіналом цього «проекту».

Ми проводимо постійно оперативну соціологію. І бачимо, що за місяць рейтинг Ляшка і його, перепрошую, «радикальної» партії обвалився більше ніж вдвічі, і динаміка падіння зростає… Тобто ця булька здувається швидше, аніж надувалася…

 

А як щодо «На Донбас!»?

І щодо «На Донбас!» Якщо серйозно, то не потрібно профанізувати серйозні теми. Кожен повинен займатися своєю справою, президент – керувати державою, міністри – своїми напрямками роботи, депутати – приймати закони, вчителі – вчити, лікарі – лікувати, а професіональні військові – воювати. Що, безперечно не виключає того, що в разі потреби ми всі повинні бути готовими взяти до рук зброю і захистити свою землю від орди.

Повірте, що я і моя команда робить дуже багато для підтримки армії, сімей, поранених, для визволення тих, хто в полоні.

Я не говорив, наприклад щодо звільнення з полону наших полонених священника УГКЦ Арсенича та коломиянина Орлова. З кількох міркувань – і з не бажання робити на цьому піар, і з міркування, що тема звільнення полонених – це тонка тема, щось оприлюднивши можна нашкодити тим механізмам, які налагоджені і працюють, в майбутньому. Всьому свій час.

Але хто б що не говорив – не варто забувати, що над нами Бог…

Я можу зараз анонсувати, що я виступаю з ініціативою створення в Івано-Франківську Центру військової підготовки та інформації. Завданням цього Центру буде якраз в тому, щоб систематизувати роботу, яку ми вже давно робимо, в багатьох напрямках: допомога армії в зоні АТО, допомога пораненим та їх сім’ям, правова допомога, розшук тих, з ким втрачено зв’язок, звільнення полонених, також ми розпочинаємо в цьому проекті і різного роду навчальні програми – парамедиків для дівчат, військову підготовку для молодих людей, будемо вивчати основи партизанської війни на прикладі ОУН-УПА…. І я хочу закликати всіх небайдужих долучатися до цих проектів

 

Зараз багато політиків, організацій реально допомагають армії та Нацгвардії, сім’ям військових. Ви долучаєтеся до таких проектів?

Звичайно, якщо держава не в змозі забезпечити гідне життя, допомогти тим, хто найбільше потребує допомоги, забезпечити армію, то жодний благодійник не вирішить всіх проблем…

Знаєте, в нас часто якщо факти допомоги оприлюднюються, то дехто каже, що це «піар», а якщо про такі акції не говориш, то інші роблять висновок – «він нічого не робить».

Тому ми більше робимо, аніж говоримо. Але, ви запитали – то лише декілька слів, хоча список допомоги вже складається з не одної сотні «пунктів»…

На звернення ми купили, і саме зараз передаємо чотири нові квартири людям з інвалідністю в мікрорайоні Калинова Слобода. Це інваліди-колясочники… Зараз там спеціально для них роблять пандуси біля під’їздів…

Лише на оздоровлення тисячі івано-франківських дітей на Буковелі за минуле літо (наголошую, – по собівартості!) ми витратили більше як півтора мільйона гривень.

Я днями погодив питання прийняття на реабілітацію більше 70 бійців АТО. А загалом реабілітацію в нас, на Буковелі, пройшла вже не одна сотня поранених на Майдані і в зоні АТО.

Маса обладнання для шкіл, лікарень, мільйони гривень адресної допомоги інвалідам, на екстрене лікування…

Мільйони гривень на обладнання та спорядження в зону АТО.

При чому, що це не входить в наші обов’язки. Це все повинна робити держава.

Ми про це здебільшого мовчимо (не знаю чи правильно це), але можу запевнити читачів, що якщо взяти загальну суму коштів та ресурсів, які ми витрачаємо на благодійність та підтримку за різними проектами та програмами, то якщо просумувати проекти всіх інших фондів, які працюють у нас в області, то я думаю, що ми витратили більше. Добре, що інші працюють, допомагають, хай і піаряться, бо це зрештою є добрим прикладом для інших людей.

Всім волонтерам, меценатам, всім хто в цей важкий час не сидить на дивані перед телевізором, а згідно своїх можливостей допомагає, можна тільки подякувати і вклонитися… Зрештою саме це зараз є найголовнішим наслідком Майдану – консолідація нації, вміння брати на себе відповідальність, небайдужість.

Хочу лише попередити, що на час виборчої компанії я припиняю всі благодійні проекти В місті Івано-Франківську, щоб бути в рівних умовах зі нашими кандидатами. Після виборів – всі програми будуть поновлені.

 

Ви подавали клопотання до суду щодо звільнення на вашу поруку комбата батальйону Прикарпаття. Розкажіть про подробиці судового процесу. Чи була потреба взагалі арештовувати комбата?

Ситуація з батальйоном не однозначна, але я думаю, що комбат, який добровольцем пішов на війну не є головним винуватцем невдач в зоні АТО.

Я зараз спілкуюся з багатьма нашими військовими з добровольчих батальйонів – всі вони переконані, що багато зрадників є в високих кабінетах, – наприклад коли терористи в засідці обстрілюють наші колони, а потім полоненим нашим бійцям говорять, – чому ви приїхали тільки ввечері? Ми вас чекали зранку… А колона справді повинна була бути в тому місці зранку, але з технічних причин затрималася… То що повинні думати бійці та комбати батальйонів?

 

Деякі ЗМІ вас звинуватили в фальсифікації декларації про доходи… Мовляв живете на малу зарплату і не маєте автомобіля…

Є таке слово МА-НІ-ПУ-ЛЯ-ЦІ-Я. Деякі ЗМІ просто почали вже виборчу кампанію, як вони її розуміють. Головне, подати маніпулятивний заголовок, а в тексті маленькими буквами подати нібито і правду, що не такий я вже і «бідний», але хто то вже дочитається – маніпулятивний заголовок вже «живе своїм життям» – в соцмережах, в розмовах, в цитуваннях…

Є різні роки, різні доходи. В деякі роки виплачуються дивіденди, в інші ми плануємо всі кошти вкладати в розвиток… Тому висмикувати якісь цифри і маніпулювати ними – справа не гідна.

Щодо моїх доходів та мого становища, то вони дозволяють мені не тільки гідно жити, але і допомагати тим, хто потребує допомоги – за останні роки наша команда надала допомог на десятки мільйонів гривень…

А щодо автомобіля, то згадка про це взагалі цинічна – тому що справді, в час коли я подавав декларацію, мій автомобіль був викрадений за мою позицію, за підтримку Майдану, на замовлення тодішнього начальника обласної міліції, цього перевертня в погонах, – Сала… Автомобіль, до речі так і не знайшли до сьогодні.

А щодо цих маніпуляторів в ЗМІ мені цікаво буде подивитися на те як вони надалі будуть «незаангажовано» (в лапках) вести висвітлення виборчої кампанії, як будуть оприлюднювати декларації інших кандидатів… Бо насправді по моїй декларації питань немає, а по деклараціях інших кандидатів – їх буде немало.

Але весь цей негатив, всі «нечистоти», які хтось продукує під час виборів не варті того, щоб на них зважати…