Про це під час наради в Івано-Франківську повідомила радник Президента України Ольга Богомолець.

 

«Цей портал є громадською ініціативою, яка не має відношення до жодної політичної партії, до виборів, – зазначила радник. – Цей портал буде працювати десятки років, весь той час, поки родини потребуватимуть допомоги».

 

За словами Ольги Богомолець, на порталі розміщуватимуть відомості про кожну окрему родину, яка втратила годувальника і не може подолати життєві труднощі самотужки.

 

Для бажаючих надати допомогу вказуватимуть банківські реквізити. Щоб вже зараз детально вивчити потреби родин загиблих і систематизувати їх, радник Президента України порадила на Прикарпатті за прикладом інших областей створити громадську організацію родин загиблих, яка стане частиною всеукраїнської організації.

 

На думку Ольги Богомолець, активна позиція учасників такого об’єднання зможе пришвидшити вирішення багатьох проблемних питань, які потребують сьогодні уваги держави.

 

«Проситиму голову облдержадміністрації, аби до вашої майбутньої громадської організації прикріпив відповідальну людину, свого заступника чи радника, – зазначила Ольга Богомолець, звертаючись на нараді до родичів загиблих прикарпатців. – Щоб у вас були прямі контакти, щоб принаймні раз на місяць вам надавали приміщення, де ви могли зустрітися і обговорити всі поточні питання, щоб допомогли зареєструвати громадську організацію. Щоб максимально були створені умови для координації нашої спільної роботи».

 

Родичі загиблих прикарпатців, спілкуючись з радником Президента України, розповідали про необхідність налагодження законодавчого механізму для виплати компенсацій, врегулювання питань щодо забезпечення житлом, земельними ділянками, нагородження тих, хто віддав своє життя за незалежність держави.