DzerKol20161021_089.indd
На 13 сесії Коломийської міськради депутати засідали в оновленій залі. Приміщення на третьому поверсі реставрували кілька місяців. На час ремонту засідання сесії відбувалися в “Народному домі”, пишуть Версії з посиланням нагадує “Дзеркало Коломиї”.

Зала роками потребувала капітального ремонту і цьогоріч влада виділила кошти на реставрацію приміщення.

Всі роботи по капітальному ремонту без тендеру проводила ППДС “ПараПлан”. Засновник – Василь Дячук.

paraplan

Ця фірма останні роки проводить чимало робіт за міські бюджетні кошти. У травні і липні міськрада перерахувала “ПараПлану” спочатку 144 тис. грн. авансу на капремонт адмінцентру, а у серпні – ще 167 тис. грн. за самі роботи. В березні з міського бюджету “ПараПлан” отримав аванс за капітальний ремонт приміщення на вул. Леонтовича, 26а – 43 тис. грн. У квітні за ремонт цього ж приміщення – ще понад 100 тис. грн. Власне, Коломийська міська рада є чи не єдиним замовником “ПараПлану” з сумами, які перевищують десятки тисяч.

У 2013 році ця фірма фігурувала у скандалі довкола пам’ятника Франкові. Тоді прокуратура встановила, що інженер технагляду “ПараПлану” і директор ПП “Ерма-В” на роботах і монтажу постаменту пам’ятника Франкові внесли до актів приймання виконаних робіт завідомо неправдиві відомості щодо обсягу виконаних не в повному обсязі робіт. А це – зайво перераховані з міського бюджету 30,4 тис. грн. приватним структурам.

Якщо повертатися до капітального ремонту зали засідань, то за ці роботи міська рада перерахувала “ПараПлану” двома частинами 302 тисячі гривень: у липні було оплачено аванс у розмірі 115 337 грн., а у вересні здійснено оплату за виконані роботи в сумі 186 831 грн.

para-plan_avans-za-roboti

para-plan-remontni-roboti

Технічний нагляд по капітальному ремонту зали засідань проводить фірма “Флоріан”. За ці роботи міськрада перерахувала їй 7,5 тис. грн.

Засновником “Флоріана” є Василь Дячук. Він же засновник фірми “ПараПлан”. Виходить, що технагляд по ремонту проводять самі у себе, а це може не виключати й корупційну складову.

florian

Окрім ремонтних робіт, у залі засідань замінили на нові крісла, а також встановили нову президію. Всі ці роботи проводило ТзОВ “АРТ-ПРОМ”. Без тендеру.

Загальна сума наданих цією фірмою послуг становить понад півмільйона, а точніше – 596 тисяч 246 гривень. Міська рада розбила ці роботи на чотири різних договори, тому суми вийшли нижчими за допорогові закупівлі і вдалося уникнути “ProZorro”.

Майже 199 тисяч гривень міськрада перерахувала за крісла в сесійну залу, ще 55 тисяч – за вісім комплектів глядацьких крісел.

glyadatski-krisla

krisla-v-sesiynu-zalu

Постамент для президії, який у соцмережах жартома назвали “троном для влади”, виготовили з натурального дерева.

Сам постамент коштує 196 тисяч гривень, а його зашивка ще 144 тисячі гривень.

postament-dlya-prezidiyi

Загалом постамент обійшовся міському бюджету у 342 тисячі гривень.