“Ми є на півріччі, але виконали план за дві третини року. Виконання складає майже 400 мільйонів гривень. Ми очікуємо, що будуть додаткові кошти. Я думаю, що осінь буле у нас жаркіша і більше робіт буде зроблено”, – повідомив Василь Буджак.

Також відомо, що проблемою є дорога Р-62 це Криворівня – Чернівці. Є проблеми в тому що це капітальний ремонт, який незавершений. Від розпочатий в 2012 році, а потім призупинений. Якщо говорити по головних напрямках роботи, основний об’єкт – це дорога Н-09 з Івано-Франківська до межі із Закарпатською областю, пишуть Версії.

“Тепер будемо рухатись по цій дорозі до Богородчан. Також в плані завершення ремонту від Івано-Франківська до Львова. Дорога Р-24, яка вже третій рік у нас в роботі, два роки були проблеми в Ворохті. Ми зробили її в нижньому шарі. Гірша ситуація від Кривопільського перевалу до Верховини”, – додав начальник САД.

Відомо, що цього року ремонтуватиметься ділянка від Соколівки до Косова. На цей рік в плані САД дорога від Коломиї до Городенки, яка теж цього року буде завершена.

“Розпочнуться роботи на дорозі Долина-Хуст. Наступна дорога це Делятин – Раківчик, яка з’єднає Львів і Чернівці”, – зазначив Василь Буджак.