Стало відомо, від чого померла дружина міністра культури Євгена Нищука

Це підтвердили і в Національному українському драматичному театрі ім. І. Франка, інформують  Версії з посиланням на ТСН.

Їй було 43 роки, вона померла після тривалої хвороби.

Як відомо, актриса грала в складі трупи театру ім. І. Франка.

Раніше про смерть Оксани Батько-Нищук повідомив її чоловік у Facebook. Глава Мінкульту написав, що втрата жінки для нього — шок і “шалена втрата”. Також він розповів, що переживає за сина.

Актор Остап Ступка, який близько знав Оксану Батько, прокоментував сумну подію у коментарі “Комсомольській правді”.

”Одним реченням розповісти, що могло погубити Оксану, не розкажеш, багато факторів наклалося. Всього накопичилося багато. Так, останнім часом Оксана часто бувала у лікарів — не знаю точного діагнозу, але у неї ноги німіли, віднімалися. Їй було важко ходити… Знаєте, як сказав колись мій батько Богдан Сильвестрович , царство йому небесне, — “Люди помирають не від хвороб. Люди вмирають від образ, самотності і відчуття, що ти нікому не потрібен, — сказав він.

Ступка зазначив, що напередодні Батько втрачала свідомість, вдарилася сильно головою, але була категорично проти госпіталізації.

“Рідні вмовляли її, і я знаю лише те, що сьогодні вона повинна була поїхати на МРТ голови і на крапельницю”,- додав Остап Ступка.

Він зауважив, що поки невідомо, коли відбудеться похорон.