У перспективному плані ці села мали б увійти до складу Гвіздецької територіальної громади, однак між місцевими промайнула думка про подальше підпорядкування Заболотову.

Люди майже два роки сперечаються. Вже навіть і збирали підписи – більше 80-ти відсотків мешканців за приєднання до Гвіздця. Однак частині громади не до душі така перспектива. Тепер у село приїхали фахівці центру розвитку місцевого самоврядування з Івано-Франківська, аби пояснити людям деталі реформи децентралізації.

Здідно перспективного плану у Гвіздецьку Об’єднану територіальну громаду повинно увійти сім сільських рад. Це Гвіздецька, Старогвіздецька, Кулачківська, сільські ради Остапківців, Балинців, Підгайчиків та Заганполян. Мешканці цих сіл вже майже два роки обговорюють перспективу об’єднання.

Населення кулачківців у своїй більшості підтримують такий розвиток подій. Збирали і підписи. Однак, кажуть на їхню думку не зважають у сільській раді, – пишуть Версії з посиланням на Телеканал НТК.

“Ми неодноразово проводили сходи селян, проводили сесії. На якій депутати сільської ради висловлювали свою думку і жителі наших сіл, щоб ми приєднались до Гвіздецької громади. Тобто, до Коломийьского району. Але на це ніхто не хоче звертати уваги”, – розовів Іван Лукинюк, мешканець Кулачківців.