Народний депутат І, ІІІ, ІV, VІ скликань Володимир Філенко визнає, що між оточенням Юрія Луценка і Юлією Тимошенко відбувається дискусія щодо висунення єдиного кандидата від опозиції на президентські вибори 2015 року. Про це він заявив в ефірі «5 каналу».

«Те, що у нас, в таборі Луценка, відбувається заочна дискусія з Юлією Тимошенко – це правда. У чому, нам здається, помилка Тимошенко – коли вона говорить, що на перший тур ідемо хто як хоче – десятьма колонами, чи скільки там буде, а у другому турі зберемось на одного», – зауважив Філенко.

При цьому, наголосив він, що Тимошенко не враховує того фактора, що така ситуація «демобілізує». І додав: «Я гарантую, що люди, які будуть голосувати за кандидата Х, кандидата Y, а у другий тур вийде кандидат Z, на другому турі, у вирішальний момент, будуть або пасивні, або стануть «противсіхами». Тільки єдиний кандидат, єдина програма дають шанс мобілізувати весь сегмент невдоволених владою», – заявив Філенко.

Нагадаємо, що наприкінці травня в опозиції казали, що висунуть єдиного кандидата у президенти України лише у разі проведення виборів в один тур.

Як відомо, вибори президента України мають відбутися 2015 року.