Результат пошуку зображень за запитом "отруєння"

Про це стало відомо 25 липня вранці. Наразі у Верховинській ЦРЛ працюють обласні інфекціоністи, які зранку по санавіації з обласної клінічної інфекційної лікарні направились у Верховину на допомогу місцевим медикам.

Вже другу годину журналісти намагаються отримати коментар щодо стану та кількості хворих (яка за інсайдерською інформацією зростає).

«Наш лікар працює зараз у відпочинковому закладі і перевіряє стан здоров’я відпочивальників. На даний час вісім людей скаржаться на погіршення самопочуття», – розповів Микола Ілюк, головний лікар Верховинської ЦРЛ.

Нагадаємо, попередньо повідомлялось, що серед госпіталізованих є громадяни Німеччини, Польщі та двоє українців з Харкова та Донецька. Постраждалі потрапили до лікарні з діагнозом гострий ентероколіт. Всі шпиталізовані відпочивали у відпочинковому комплексі «Сяйво Карпат». За однією з версій напередодні компанія туристів була на пікніку в цей день. Тож, де насправді отруїлись відпочивальники наразі з’ясовується.

Нагадаємо, заклад “Сяйво Карпат” називають бізнесом діючого голови Верховинської районної ради екс-регіонала Івана Шкіндюка.

Читайте по темі: 

Як на Верховинщині за державні кошти екс-регіонали розбудовують свій бізнес?