2

  У Вас є унікальна можливість допомогти зробити перебування в області більш комфортним та приємним! Заповнивши онлайн анкету, Ви не лише поділитесь з нами чудовими спогадами про свій візит на Прикарпаття, але й надасте безцінну інформацію щодо основних проблем та незручностей під час відпочинку. А ми, у свою чергу, віддячимо Вам теплішим прийомом та кращим рівнем сервісу!

Ваші відповіді та коментарі будуть враховані при розробці та впровадженні Регіональної програми розвитку туризму Івано-Франківській області до 2022 року.

Для зручності анкета подається трьома мовами:

українською

англійською

та російською

Наперед вдячні за Ваш час!

Для довідки: Опитування проводиться департаментом міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації спільно із Регіональним фондом підтримки підприємництва по Івано-Франківській області та Регіональним туристично-інформаційним центром у рамках проекту “Івано-Франківська область – край для туризму”, що співфінансується Європейським Союзом.

«Цей документ був підготовлений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цього документу є виключною відповідальністю Департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації і ні за яких обставин не може розглядатися таким, що відображає позицію Європейського Союзу»