Поліціанти вирішили поспілкуватися з невідомим, тому зупинитись.
З криком “Стаять, мусара!” до службового автомобіля підбіг чоловік. Вживаючи нецензурну лайку та образи до поліцейських, чоловік бігав по дорозі. На вимогу припинити правопорушення він не реагував і поводив себе зухвало. Коли чоловік спробував ударити перехожого, поліціанти його затримали.

За зухвалу поведінку на дорозі 29-річний чоловік отримав два протоколи від франківських патрульних поліцейських.
У дебоширові журналісти впізнали депутата Яремчанської міськради Андрія Стельмащука.

Нагадаємо, опальний депутат не вперше прославляється скандальною поведінкою.

Раніше, 15 депутатів міської ради Яремче з 26-ти їх загальної кількості вимагали від свого молодого (28 років) колеги Андрія Стельмащука (ПП «Воля») публічного вибачення і просили його партійного боса Юрія Дерев’янка (народний депутат від Франківщини) провести з ним роз’яснювальну бесіду.

В 2015 році чашу депутатського терпіння, очевидно, переповнила Стельмащукова фраза “Сядь, а то я тебе посаджу», якою той пригрозив значно старшій від нього пані Олександрі Ільчук (депутат від УКРОПу).

Також раніше депутат Яремчанської міської ради Андрій Стельмащук на сесії Івано-Франківської облради запропонував голові обласної ради Олександру Сичу скласти повноваження та звільнитись з посади голові ОДА Олегу Гончаруку. За словами Андрія Стельмащука, високопосадовці повиннні це зробити, адже, начебто, через їхню бездіяльність область втратила можливість отримати базу НБУ «Прикарпаття» та створити там реабілітаційний центр.