Повідомлення про порушення громадського спокою у одному із вагонів поліцейські охорони Закарпаття отримали під час патрулювання в місті Чоп. До працівників наряду звернулася чергова вокзалу. Вона отримала тривожне повідомлення радіозв’язком від провідника пасажирського поїзду «Одеса-Ужгород».

Поліцейські охорони вирушили на місце події. Дочекавшись прибуття потяга, виявили у ньому пасажира, який, зі слів його попутників, тривалий час випивав, а згодом його поведінка стала й зовсім неадекватною. Правоохоронці намагалися заспокоїти нетверезого молодика, зробили йому кілька зауважень та попросили дотримуватися громадського порядку. Однак чоловік відповів поліцейським лайкою та погрожував їм фізичною розправою, а у процесі спілкування навіть замахнувся кулаком на одного з поліцейських.

Працівники поліції охорони, зважаючи на неадекватність поведінки пасажира та керуючись статтями 44,45 ЗУ «Про Національну поліцію», застосували щодо нього фізичну силу та одягнули кайданки. Згодом бешкетника передали працівникам слідчо-оперативної групи. 24-річного жителя Івано-Франківської області доставили у районне відділення поліції, де справу внесли у Єдиний Реєстр. Триває слідство, повідомляє Управління поліції охорони в Закарпатській області.